تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : بسیج مدرس
حوزه : آخرین مطالب سایت, اجتماعی, برنامه, جهاد خدمت رسانی و سازندگی
شماره : 3004
تاریخ : 9 آوریل, 2019 :: 10:40
ثبت نام اردوی جهادی ثبت نام اردوی جهادی ، جهت اعزام به مناطق سیل زده استان لرستان اعزام به مناطق سیل زده استان لرستان

در حادثه اخیر، مردم واقعا کمک کردند و روحیه بسیج‌شوندگی مردم برای خدمت فوق‌العاده است که باید از این روحیه استفاده شود، ضمن آنکه همکاری خوبی میان مردم و مسئولان به‌ وجود آمد.

امام خامنه ای (مدظله العالی)

با توجه به شرایط نامناسب مناطق سیل زده و نیاز مبرم به کمک رسانی ها ( اقلام و حضور فیزیکی)  از همه ی دانشجویان و دانشگاهیان عزیز که میتوانند به هرنحو و در حد توان با مجموعه گروه جهادی بسیج دانشجویی  مشارکت کنند دعوت به عمل می نماید .

بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس آمادگی دارد که هرگونه کمک های  هموطنان و دانشجویان و دانشگاهیان عزیز را   در جهت تکریم و کاستن آلام سیل زدگان عزیز جمع آوری  و به این مناطق ارسال نماید .

همچنین برای حضور فیزیکی در این مناطق در قالب گروه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس   میتوانید با شماره تماس های ذکر شده در پوستر تماس حاصل آید .

در صورتی که افرادی متخصص و داوطلب از خارج دانشگاه نیز می شناسید میتوانید به ما معرفی کنید . #مدافع_وطن #اقدام_جهادی #سیل_زدگان_را_دریابیم

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر در مورد تاریخ و نحوه اعزام میتوانید به دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه واقع در ضلع جنوبی مسجد قدس مراجعه و یا با شماره تلفن و آی دی های زیر تماس حاصل نمایید :

 09174537787  09162955755

© 2019 تمام حقوق این سایت برای بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس تهران محفوظ می باشد.