تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : بسیج مدرس
حوزه : دسته‌بندی نشده
شماره : 2845
تاریخ : 15 دسامبر, 2018 :: 14:59
تشکل های انقلابی دانشگاه تربیت مدرس نامه سرگشاده تشکل های انقلابی دانشگاه تربیت مدرس خطاب به رئیس دانشگاه نامه سرگشاده تشکل های انقلابی دانشگاه تربیت مدرس خطاب به رئیس دانشگاه

بسم­ الله القاصم­ الجبارین

جناب آقای دکتر احمدی

ریاست محترم دانشگاه تربیت مدرس

سلام علیکم

دانشگاه تربیت مدرس که لقب دانشگاه مولود انقلاب را یدک می­کشد  همواره از دانشگاه­ های پیشرو در نشر ارزش­های انقلاب اسلامی شناخته می­شده است و همگان این دانشگاه را به عنوان یک دانشگاه انقلابی که اهداف و برنامه­ های آن در راستای نیل به اهداف و ارزش­های نظام مقدس جمهوری اسلامی است، می­شناسند. اما متاسفانه اتفاقات اخیری که در دانشگاه رخ داده، هویت و خط­ مشی اصلی آن که همان پیگیری اهداف و آرمان­های انقلاب اسلامی را زیر سوال برده است. دعوت از محکومین امنیتی و مفسدین اقتصادی (سعید حجاریان، عماد الدین باقی و غلامحسین کرباسچی) که بعضا جز پیشروان و محرکان محوری فتنه 88 بوده­اند، فضای این دانشگاه را به کانون اجتماع عناصر اپوزوسیون نظام بدل کرده است جلسه­ای که محتوای آن طرح مباحثی سخیف، دور از شان و با ادبیاتی توهین آمیز نسبت به جایگاه ولایت فقیه و نظام اسلامی بوده و  قلب ارادتمندان نظام اسلامی را به درد آورده­است.

حال سوال آنجاست که اتفاقات اخیر در دانشگاه، خروجی تصمیم کدام مجموعه دانشگاهیست؟ برنامه­ای که پیرو سخنان مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، به صورت غیر قانونی و بدون مجوز هیئت نظارت بر تشکل­های دانشجویی برگزار گردیده و سخنان ایراد شده در این مراسم ساختار شکنانه و خلاف مصالح عمومی و نظام انقلاب اسلامی بوده ­است.

مگر مسئولین هیئت نظارت کسانی غیر از مسئولین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، ریاست دانشگاه و نماینده وزارت علوم بوده اند که این مراسم غیرقانونی و بدون مجوز برگزار شده است؟

اما سوال دیگر آن است که اگر برنامه روز دوشنبه مورخ 19/09/1397 مجوز برگزاری نداشته،  چرا و چگونه روابط عمومی و معاونت فرهنگی دانشگاه تبلیغات آن را در محیط دانشگاه و فضای مجازی بر عهده گرفته­اند؟ و یا چگونه حراست دانشگاه برگزاری این برنامه را تایید کرده، انتظامات جلسه را بر عهده داشته و شرایط مکان برگزاری مراسم را مهیا نموده است؟ و یا  اینکه چگونه سامانه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی تبلیغات این مراسم را به نحو احسن انجام داده است؟

جناب آقای دکتر احمدی ریاست محترم دانشگاه تربیت مدرس، حال بنا به آنچه در شرح نامه آمده­است و با توجه به اتفاقات ناگوار اخیر ما مجموعه­ های انقلابی، همگی یکدل و یکصدا از جنابعالی بعنوان ریاست دانشگاه خواستاریم در فضایی آرام، پاسخگوی عملکرد خود و مجموعه­ های تحت مدیریتتان باشید و مجددا تاکید می­کنیم که تا رسیدن به نتیجه مطلوب که همان پاک نمودن دانشگاه از لوث وجود عناصر ضد انقلاب از سطح دانشگاه است، از پای نخواهیم نشست.

والعاقبه للمتقین                

24/09/97 

© 2022 تمام حقوق این سایت برای بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس تهران محفوظ می باشد.