تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : بسیج مدرس
حوزه : ایران در جهان
شماره : 1867
تاریخ : 15 نوامبر, 2016 :: 23:14
در روز دانشجو اتفاق افتاد هدیه جالب دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس به ابتکار با کمال تشکر و احترام نسبت به حضور شما در جمع دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس بر خود واجب دانستیم از شما به خاطر دهه‌ها ابتکار، تلاش و فداکاری در عرصه زیست محیطی کمال تشکر و قدردانی را بنماییم.

مراسم گرامیداشت روز دانشجو امروز با حضور جواد اطاعت فعال رسانه‌ای اصلاح‌طلب و معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط زیست در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد که در این جلسه فرصت صحبت به نماینده بسیج دانشجویی داده نشد.

در حاشیه سخنرانی معصومه ابتکار، دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس یک کپسول اکسیژن به وی اهدا کردند.

1395091516253656493825510

در نامه بسیج دانشجویی دانشگاه به خانم ابتکار آمده است:

 با کمال تشکر و احترام نسبت به حضور شما در جمع دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس بر خود واجب دانستیم از شما به خاطر دهه‌ها ابتکار، تلاش و فداکاری در عرصه زیست محیطی کمال تشکر و قدردانی را بنماییم.
بر خود واجب دانستیم از شما که تریبون محیط زیست را تبدیل به تریبون جناح سیاسی خود نکرده‌اید و به جای پرداختن به مشکلات زیست‌محیطی در جامعه، به آلودگی‌های سیاسی دامن نزده‌اید و نیز به خاطر ابتکار جدید شما و استخدام دیپلمه‌ها در پست‌های کلیدی سازمان تحت امر آن هم برای اشتغال‌زایی کمال تشکر و قدردانی را بنماییم.
در اینجا از طرف کلیه مردم ایران و ریه های زخم خورده مردم خوزستان، سیتان و بلوچستان و همچنین به خاطر تلاش‌های شما در احیای تالاب هامون نیز کمال تشکر و قدردانی را داریم.
معاونت محترم ریاست جمهوری، از ابتکار شما در عدم کپی برداری از مقالات دیگران و کسب مدارج علمی و افتخار آفرینی برای کشورمان و حل معضل آلودگی‌های زیست‌محیطی آن هم با توجه به نسخه‌های زیست محیطی دیگر کشورها، کمال تشکر و قدردانی را داریم.
در پایان از طرف شورای راهبردی بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس به شما پیشنهاد می دهیم جهت سلامتی جسمی و روحیتان در زمان حضور در ایران نه در زمان سفرهای خارجیتان از هدیه این مجموعه که یک کپسول های هوای پاک می باشد استفاده نمائید.

© 2021 تمام حقوق این سایت برای بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس تهران محفوظ می باشد.