تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : بسیج مدرس
حوزه : خبر, علمی و پژوهشی
شماره : 163
تاریخ : 17 آوریل, 2016 :: 19:00
اولین جلسه ی کارگروه تخصصی صنعت و اقتصاد معاونت علمی برگزار شد.

اولین جلسه ی کارگروه تخصصی صنعت و اقتصاد معاونت معاونت علمی بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس تهران، عصر روز دوشنبه 17 آبان ماه 94 ساعت 16 الی17:15 در اتاق جلسات دفتر بسیج دانشجویی برگزار شد.

دراین جلسه دکتر زارع مسئول کارگروه، ضمن خوشامد گویی به اعضا بخصوص دانشجویان ورودی جدید، "آشنایی و مواجه دانشجویان با مشکلات واقعی و اصلی کشور در حوزه ی تخصصی خود" را محور فعالیت های معاونت علمی در سال جدید و هدف از تشکیل کارگروه های تخصصی آن دانست. ایشان افزود آشنایی با "راه حل های کلان این مشکلات"، بررسی "راه حل های جزئی و اجرایی" و در نهایت نقش آفرینی در مقوله ی "تصمیم سازی و تصمیم گیری" مراحل دوم تا چهارم محور فعالیت های ماست که در جنبش دانشجویی اصطلاحا به آن مطالبه گری تخصصی می گویند.

در ادامه ی جلسه ضمن تبادل نظر اعضا پیرامون طرح بحث اقای زارع، انصاری زاده مسئول معاونت علمی، به تبیین آن پرداخت و شناخت مسائل و مشکلات اصلی کشور در حوزه ی تخصصی هردانشجو را حلقه ی مفقوده ی نظام آموزشی فعلی ما در تربیت علمی دانشجویان دانست که تمرکز بر آن میتواند فعالیت علمی و درسی دانشجویان را با فعالیت تشکلی آن ها در بسیج دانشجویی پیوند زند. در پایان جلسه با نظر موافق دوستان مقرر شد جلسات کارگروه تا اطلاع ثانوی دوشنبه ی هر هفته بعد از نماز مغرب و عشا در همین محل تشکیل گردد.

معاونت علمی بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس تهران، از همه ی دانشجویان این دانشگاه که تمایل به حضور در کارگروه تخصصی شامل رشته ی خود و مشارکت در برنامه ریزی و اجرای برنامه های معاونت علمی دارند به گرمی استقبال مینماید. برای شروع نام و رشته ی خود را به یکی از شماره های زیر پیامک نمایید:

انصاری زاده، معاون علمی 09357737107

زارع، مسئول کارگروه اقتصاد و صنعت 09133571843

بهروزی، مسئول کارگروه سلامت و پزشکی 09144070810

© 2021 تمام حقوق این سایت برای بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس تهران محفوظ می باشد.